LIGA 3, Seria 1, 2018-2019


Etapa 1 – 25 august 2018

Știința Miroslava – CSM Râmnicu Sărat 1-0

CSM Pașcani – Oțelul Galați 0-1

Sănătatea Darabani – Sporting Liești 1-5

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Metalul Buzău 0-1

Gloria Buzău – KSE Târgu Secuiesc 3-2

FC II Botoșani – Foresta Suceava 1-2

Șomuz Fălticeni – CSM Focșani 0-1

Bucovina Rădăuți stă.



Etapa 2 – 01 septembrie 2018

CSM Râmnicu Sărat – CSM Focșani 1-1

Foresta Suceava – Șomuz Fălticeni 1-0

KSE Târgu Secuiesc – Bucovina Rădăuți 3-0

Metalul Buzău – Gloria Buzău 0-3

Sporting Liești – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 1-2

Oțelul Galați – Sănătatea Darabani 7-0

Știința Miroslava – CSM Pașcani 2-0

FC II Botoșani stă.



Etapa 3 – 08 septembrie 2018

CSM Pașcani – CSM Râmnicu Sărat 0-0

Sănătatea Darabani – Știința Miroslava 2-0

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Oțelul Galați 0-1

Gloria Buzău – Sporting Liești 2-0

Bucovina Rădăuți – Metalul Buzău 2-1

FC II Botoșani – KSE Târgu Secuiesc 0-1

CSM Focșani – Foresta Suceava 1-0

Șomuz Fălticeni stă.



Etapa 4 – 15 septembrie 2018

CSM Râmnicu Sărat – Foresta Suceava 1-1

KSE Târgu Secuiesc – Șomuz Fălticeni 4-0

Metalul Buzău – FC II Botoșani 2-1

Sporting Liești – Bucovina Rădăuți 0-1

Oțelul Galați – Gloria Buzău 0-0

Știința Miroslava – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 1-0

CSM Pașcani – Sănătatea Darabani 2-1

CSM Focșani stă.



Etapa 5 – 22 septembrie 2018

Sănătatea Darabani – CSM Râmnicu Sărat 2-1

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – CSM Pașcani 3-1

Gloria Buzău – Știința Miroslava 3-3

Bucovina Rădăuți – Oțelul Galați 0-1

FC II Botoșani – Sporting Liești 0-2

Șomuz Fălticeni – Metalul Buzău 0-0

CSM Focșani – KSE Târgu Secuiesc 3-0

Foresta Suceava stă.



Etapa 6 – 29 septembrie 2018

KSE Târgu Secuiesc – Foresta Suceava 4-1

Metalul Buzău – CSM Focșani 1-1

Sporting Liești – Șomuz Fălticeni 2-0

Oțelul Galați – FC II Botoșani 3-0

Știința Miroslava – Bucovina Rădăuți 1-4

CSM Pașcani – Gloria Buzău 0-3

Sănătatea Darabani – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 0-2

CSM Râmnicu Sărat stă.



Etapa 7 – 06 octombrie 2018

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – CSM Râmnicu Sărat 3-1

Gloria Buzău – Sănătatea Darabani 2-0

Bucovina Rădăuți – CSM Pașcani 2-0

FC II Botoșani – Știința Miroslava 0-1

Șomuz Fălticeni – Oțelul Galați 1-5

CSM Focșani – Sporting Liești 1-1

Foresta Suceava – Metalul Buzău 4-0

KSE Târgu Secuiesc stă.



Etapa 8 – 13 octombrie 2018

CSM Râmnicu Sărat – KSE Târgu Secuiesc 2-0

Sporting Liești – Foresta Suceava 0-0

Oțelul Galați – CSM Focșani 2-1

Știința Miroslava – Șomuz Fălticeni 2-1

CSM Pașcani – FC II Botoșani 0-3

Sănătatea Darabani – Bucovina Rădăuți 0-1

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Gloria Buzău 0-1

Metalul Buzău stă.

 



Etapa 9 – 20 octombrie 2018

Gloria Buzău – CSM Râmnicu Sărat 4-2

Bucovina Rădăuți – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 0-0

FC II Botoșani – Sănătatea Darabani 6-1

Șomuz Fălticeni – CSM Pașcani 2-1

CSM Focșani – Știința Miroslava 1-2

Foresta Suceava – Oțelul Galați 0-0

KSE Târgu Secuiesc – Metalul Buzău 1-1

Sporting Liești stă.



Etapa 10 – 27 octombrie 2018

CSM Râmnicu Sărat – Metalul Buzău 0-2

Sporting Liești – KSE Târgu Secuiesc 2-0

Știința Miroslava – Foresta Suceava 4-0

CSM Pașcani – CSM Focșani 0-2

Sănătatea Darabani – Șomuz Fălticeni 2-3

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – FC II Botoșani 2-1

Gloria Buzău – Bucovina Rădăuți 2-0

Oțelul Galați stă.



Etapa 11 – 03 noiembrie 2018

Bucovina Rădăuți – CSM Râmnicu Sărat 4-0

FC II Botoșani – Gloria Buzău 0-3

Șomuz Fălticeni – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 1-2

CSM Focșani – Sănătatea Darabani 3-0

Foresta Suceava – CSM Pașcani 3-1

KSE Târgu Secuiesc – Oțelul Galați 0-2

Metalul Buzău – Sporting Liești 1-1

Știința Miroslava stă.



Etapa 12 – 10 noiembrie 2018

CSM Râmnicu Sărat – Sporting Liești 0-3

Oțelul Galați – Metalul Buzău 3-1

Știința Miroslava – KSE Târgu Secuiesc 2-0

Sănătatea Darabani – Foresta Suceava 0-4

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – CSM Focșani 1-1

Gloria Buzău – Șomuz Fălticeni 7-0

Bucovina Rădăuți – FC II Botoșani 4-0

CSM Pașcani stă.



Etapa 13 – 17 noiembrie 2018

FC II Botoșani – CSM Râmnicu Sărat 0-0

Șomuz Fălticeni – Bucovina Rădăuți 0-1

CSM Focșani – Gloria Buzău 2-3

Foresta Suceava – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 1-0

KSE Târgu Secuiesc – CSM Pașcani 2-2

Metalul Buzău – Știința Miroslava 0-1

Sporting Liești – Oțelul Galați 0-1

Sănătatea Darabani stă.



Etapa 14 – 24 noiembrie 2018

CSM Râmnicu Sărat – Oțelul Galați 1-0

Știința Miroslava – Sporting Liești 2-0

CSM Pașcani – Metalul Buzău 1-0

Sănătatea Darabani – KSE Târgu Secuiesc 3-3

Gloria Buzău – Foresta Suceava 4-0

Bucovina Rădăuți – CSM Focșani 2-0

FC II Botoșani – Șomuz Fălticeni 0-3

CSM Ceahlăul Piatra Neamț stă.



Etapa 15 – 30 noiembrie 2018

Șomuz Fălticeni – CSM Râmnicu Sărat 1-0

CSM Focșani – FC II Botoșani 1-1

Foresta Suceava – Bucovina Rădăuți 2-4

KSE Târgu Secuiesc – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 1-0

Metalul Buzău – Sănătatea Darabani 5-1

Sporting Liești – CSM Pașcani 1-0

Oțelul Galați – Știința Miroslava 2-1

Gloria Buzău stă.

 



Etapa 16 – 02 martie 2019

CSM Râmnicu Sărat – Știința Miroslava 1-3

Oțelul Galați – CSM Pașcani 1-0

Sporting Liești – Sănătatea Darabani 1-0

Metalul Buzău – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 2-1

KSE Târgu Secuiesc – Gloria Buzău 0-1

Foresta Suceava – FC II Botoșani 4-0

CSM Focșani – Șomuz Fălticeni 2-0

Bucovina Rădăuți stă

 



Etapa 17 – 09 martie 2019

CSM Focșani – CSM Râmnicu Sărat 1-0

Șomuz Fălticeni – Foresta Suceava 1-1

Bucovina Rădăuți – KSE Târgu Secuiesc 6-0

Gloria Buzău – Metalul Buzău 2-0

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Sporting Liești 1-2

Sănătatea Darabani – Oțelul Galați 1-1

CSM Pașcani – Știința Miroslava 1-0

FC II Botoșani stă



Etapa 18 – 16 martie 2019

CSM Râmnicu Sărat – CSM Pașcani 0-3

Știința Miroslava – Sănătatea Darabani 2-0

Oțelul Galați – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 2-1

Sporting Liești – Gloria Buzău 0-2

Metalul Buzău – Bucovina Rădăuț 2-1i

KSE Târgu Secuiesc – FC II Botoșani 2-3

Foresta Suceava – CSM Focșani 2-2

Șomuz Fălticeni stă

 


Etapa 19 – 23 martie 2019

Foresta Suceava – CSM Râmnicu Sărat 2-1

Șomuz Fălticeni – KSE Târgu Secuiesc 1-0

FC II Botoșani – Metalul Buzău 1-0

Bucovina Rădăuți – Sporting Liești 2-1

Gloria Buzău – Oțelul Galați 5-0

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Știința Miroslava 3-1

Sănătatea Darabani – CSM Pașcani 104

CSM Focșani stă.

 



Etapa 20 – 30 martie 2019

CSM Râmnicu Sărat – Sănătatea Darabani 4-1

CSM Pașcani – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 0-2

Știința Miroslava – Gloria Buzău 1-5

Oțelul Galați – Bucovina Rădăuți 1-0

Sporting Liești – FC II Botoșani 0-2

Metalul Buzău – Șomuz Fălticeni 6-2

KSE Târgu Secuiesc – CSM Focșani 1-1

Foresta Suceava stă

 



Etapa 21 – 06 aprilie 2019

Foresta Suceava – KSE Târgu Secuiesc 1-1

CSM Focșani – Metalul Buzău 3-0

Șomuz Fălticeni – Sporting Liești 0-5

FC II Botoșani – Oțelul Galați 3-3

Bucovina Rădăuți – Știința Miroslava 2-0

Gloria Buzău – CSM Pașcani 2-1

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Sănătatea Darabani 3-0

CSM Râmnicu Sărat a stat.

 



Etapa 22 – 10 aprilie 2019

CSM Râmnicu Sărat – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 2-2

Sănătatea Darabani – Gloria Buzău 0-6

CSM Pașcani – Bucovina Rădăuți 2-2

Știința Miroslava – FC II Botoșani 2-0

Oțelul Galați – Șomuz Fălticeni 0-1

Sporting Liești – CSM Focșani 0-1

Metalul Buzău – Foresta Suceava 1-1

KSE Târgu Secuiesc a stat.

 



Etapa 23 – 13 aprilie 2019

KSE Târgu Secuiesc – CSM Râmnicu Sărat 3-1

Foresta Suceava – Sporting Liești 3-1

CSM Focșani – Oțelul Galați 2-1

Șomuz Fălticeni – Știința Miroslava 0-3

FC II Botoșani – CSM Pașcani 0-2

Bucovina Rădăuți – Sănătatea Darabani 2-0

Gloria Buzău – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 6-1

Metalul Buzău a stat.



Etapa 24 – 20 aprilie 2019

CSM Râmnicu Sărat – Gloria Buzău 1-1

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Bucovina Rădăuți 0-1

Sănătatea Darabani – FC II Botoșani 1-4

CSM Pașcani – Șomuz Fălticeni 2-2

Știința Miroslava – CSM Focșani 0-1

Oțelul Galați – Foresta Suceava 1-3

Metalul Buzău – KSE Târgu Secuiesc 4-1

Sporting Liești stă

 



Etapa 25 – 27 aprilie 2019

Metalul Buzău – CSM Râmnicu Sărat 1-0

KSE Târgu Secuiesc – Sporting Liești 5-2

Foresta Suceava – Știința Miroslava 3-0

CSM Focșani – CSM Pașcani 2-0

Șomuz Fălticeni – Sănătatea Darabani 5-2

FC II Botoșani – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 0-2

Bucovina Rădăuți – Gloria Buzău 0-0

Oțelul Galați a stat.



Etapa 26 – 04 mai 2019

CSM Râmnicu Sărat – Bucovina Rădăuți 0-4

Gloria Buzău – FC II Botoșani 3-1

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Șomuz Fălticeni 1-1

Sănătatea Darabani – CSM Focșani 0-5

CSM Pașcani – Foresta Suceava 4-1

Oțelul Galați – KSE Târgu Secuiesc 4-2

Sporting Liești – Metalul Buzău 1-4

Știința Miroslava a stat.



Etapa 27 – 08 mai 2019

Sporting Liești – CSM Râmnicu Sărat 4-1

Metalul Buzău – Oțelul Galați 1-0

KSE Târgu Secuiesc – Știința Miroslava 0-2

Foresta Suceava – Sănătatea Darabani 5-1

CSM Focșani – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 1-1

Șomuz Fălticeni – Gloria Buzău 0-2

FC II Botoșani – Bucovina Rădăuți 1-0

CSM Pașcani a stat.



Etapa 28 – 11 mai 2019

CSM Râmnicu Sărat – FC II Botoșani 1-0

Bucovina Rădăuți – Șomuz Fălticeni 1-0

Gloria Buzău – CSM Focșani 2-1

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Foresta Suceava 1-2

CSM Pașcani – KSE Târgu Secuiesc 2-3

Știința Miroslava – Metalul Buzău 0-0

Oțelul Galați – Sporting Liești 1-1

Sănătatea Darabani a stat.



Etapa 29 – 18 mai 2019

Oțelul Galați – CSM Râmnicu Sărat 2-1

Sporting Liești – Știința Miroslava 2-0

Metalul Buzău – CSM Pașcani 7-2

KSE Târgu Secuiesc – Sănătatea Darabani 3-2

Foresta Suceava – Gloria Buzău 2-0

CSM Focșani – Bucovina Rădăuți 1-0

Șomuz Fălticeni – FC II Botoșani 1-1

CSM Ceahlăul Piatra Neamț a stat.



Etapa 30 – 25 mai 2019

CSM Râmnicu Sărat – Șomuz Fălticeni 0-2

FC II Botoșani – CSM Focșani 1-0

Bucovina Rădăuți – Foresta Suceava 4-1

CSM Ceahlăul Piatra Neamț – KSE Târgu Secuiesc 1-2

Sănătatea Darabani – Metalul Buzău 0-4

CSM Pașcani – Sporting Liești 2-3

Știința Miroslava – Oțelul Galați 5-1

Gloria Buzău stă.

CLASAMENT Etapa 30




CUPA ROMÂNIEI, Ediția 2018-2019

Turul 1
Viitorul Curița (BC) – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 0-2
Turul 2
Unirea Mircești (IS) – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 0-5
Turul 3
CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Aerostar Bacău (Liga 2) 1-4






REZULTATE Liga 4, sezonul 2017-2018

Zimbrul Vânători Neamț – CSM Ceahlăul 1-4


CSM Ceahlăul – Moldova Cordun 10-1


CS Steel Man Tg. Neamț – CSM Ceahlăul 0-5


CSM Ceahlăul – Bradu Borca 7-1


Cimentul Bicaz – CSM Ceahlăul 2-4


CSM Ceahlăul – CS Speranța Răucești 3-0


ACS Endani Poiana Teiului – CSM Ceahlăul 2-2


Voința Ion Creangă – CSM Ceahlăul 1-4


CSM Ceahlăul – Victoria Horia 3-1


Moldova Cordun – CSM Ceahlăul 0-6


CSM Ceahlăul – Steel Man Tg. Neamț 3-0


Bradul Borca – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 1-1


CSM Ceahlăul Piatra Neamț – CS Cimentul Bicaz 5-0


CS Speranța Răucești – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 2-1


CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Voința Ion Creangă 4-0


Victoria Horia – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 1-3


CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Victoria Horia 5-0


CSM Ceahlăul Piatra Neamț – CS Bradu Borca 1-1


CS Cimentul Bicaz – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 1-2


CS Bradu Borca – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 1-0


Victoria Horia – CSM Ceahlăul Piatra Neamț 0-3


CSM Ceahlăul Piatra Neamț – CS Cimentul Bicaz 3-0


CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Voința Ion Creangă 5-0

duminică, 10.06.2018 – ora 11:00, FINALA Cupei României, Faza județeană


Victoria Lețcani – CSM Ceahlăul Piatra Neamț
(nu s-a disputat)

sâmbătă, 16.06.2018 – turul barajului de promovare în Liga 3


CSM Ceahlăul Piatra Neamț – Victoria Lețcani
(nu s-a disputat)

sâmbătă, 23.06.2018 – returul barajului de promovare în Liga 3

CLASAMENT